Субота, 29 Лютого 2020, 05:29
Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
У чому ви зберігаєте свої заощадження?
Всього відповідей: 51
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Олександр Портянко

Від автора: нарис про життя та наукові здобутки

Александр Портянко

Портянко Олександр Петрович

Народився 10 грудня 1986 року у місті Кодима Одеської області.

У липні 2003 року закінчив з оцінкою "відмінно” школу олімпійського резерву з інформатики, що проводилась Одеським обласним інститутом вдосконалення вчителів.

З січня 2004 року ­­- дійсний член Малої академії наук України.

У травні 2004 закінчив навчання у Кодимському товаристві сприянню обороні Украйни за спеціальністю водій-професіонал. В результаті, отримав посвідчення водія В і С категорій. 

У 2004 році закінчив з золотою медаллю Кодимський НВК "Загальноосвітня школа I-III ступенів-ліцей". Під час навчання неодноразово брав участь у міських, районних та обласних олімпіадах з хімії, фізики, біології, програмування та ін. Довгий час був головую ради учнівського самоврядування школи. 

Того ж року переїхав до столиці та вступив до Київського національного торговельно-економічного університету на товарознавчий факультет за спеціальністю "Товарознавство та експертиза у митній справі". За час навчання активно брав участь у наукових заходах, культурному і громадському житті університету та міста. З 2005 по 2009 рік - член Вченої ради КНТЕУ, голова Ради студентського самоврядування товарознавчого факультету.

За роки навчання отримав дипломи за кращі доповіді на студентських наукових конференціях:

  • "Обліково-фінансова політика і організація фінансового контролю" у 2005 році диплом ІІІ ступеня;
  • "Товарознавчі аспекти розвитку ринку" у 2007 році диплом І ступеня;
  • "Актуальні проблеми та перспективи розвитку товарознавства" у 2008 році диплом І ступеня;
  • "Актуальні проблеми товарознавства та дослідження ринків товарів" у 2009 році диплом І ступеня, доповідь: "Проблеми безпеки ювелірних виробів в Україні";
  • "Актуальні проблеми розвитку готельно-ресторанного та туристичного бізнесу" у 2009 році диплом І ступеня, доповідь: "Дослідження та контроль змін у часі радіаційного фону у місті Києві".

Неодноразово нагороджений грамотами (2005, 2006, 2007, 2009) та подяками (2007, 2009) за досягнуті здобутки у науковій та громадській роботі.

Отримав сертифікати: у 2005 році - сертифікат Інституту молоді "Інтелект" про закінчення "Школи лідера", у 2006 році - сертифікат про участь у Всеукраїнській науково-практичні конференції "Формування здорового способу життя студентської молоді освітніми засобами".

Як член громадського формування, у 2008 році нагороджений почесною грамотою за вагомий вклад в розвиток Деснянського району.

У 2008 році проходив стажування у Польщі в Познанській економічній академії. Взяв участь у міжнародному форумі студентських наукових товариств молодих товарознавців.

За роки навчення та роботи опублікував ряд статей:

  1. Портянко О.П. "Ідентифікація комплектуючих деталей та матеріалів для виготовлення ювелірних виробів" – Товарознавство та експертиза товарів у митній справі та захист прав споживачів: зб. наук. ст. студ. – Ч. 2. – К. : Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2009. – 7-17 с.
  2. Портянко О.П. "Дослідження та контроль зміни у часі радіаційного фону у м. Києві" – Торгівля та послуги: тенденції ринку: зб. наук. пр. студ. – К. : Київ. нац. торг.-екон. ун-т, 2009. – 265-274 с.
  3. Портянко О.П. "Товарознавча експертиза, як механізм забезпечення якості ювелірних виробів" – Товарознавство та ринок споживчих товарів: Всеукр. студент. наук.-практ. конф.: - Донецьк : ДонНУЕТ, 2008. – 230-232 с.
  4. Портянко О.П. "Товарознавча оцінка безпечності ювелірних виробів" – Матеріали міжнародного форуму студентських наукових товариств молодих товарознавців: - Польща, Познанська економічна академія, 2008.
  5. Портянко О.П. "Вплив мита та податків на кон'юнктуру ринку ювелірних виробів України" – Матеріали науково-методичної школи-семінару "Історія торгівлі, податків та мита": - Дніпропетровськ, Академія Державної митної служби України, 2009.

Паралельно отримував другу вищу освіту на факультеті економіки, менеджменту та права за фахом "Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності".

У 2008 році отримав звання молодшого лейтенанта на кафедрі підготовки офіцерів запасу у Національній академії оборони України.

У 2008 році закінчив з "червоним" дипломом бакалавра з торгівлі товарознавчий факультет та продовжив навчання магістратурі університету.

2009 року закінчив факультет економіки, менеджменту та права, здобув освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра з менеджменту, отримав диплом з відзнакою та продовжив навчання за магістерською програмою.

Цього ж року отримав диплом з відзнакою на товарознавчому факультеті, здобув освітньо-кваліфікаційний рівень магістра з товарознавства та експертизи у митній справі, товарознавця-експерта.

З серпня по листопад 2009 року працював у Державній митній службі Україні в Ягорлицькій митниці (Одеська обл., м. Котовськ) на посаді інспектора відділу митного оформлення №1. Отримав ранг: державний радник митної служби 1 рангу.

У 2010 році закінчив з "червоним" дипломом факультет економіки, менеджменту та права та отримав освітньо-кваліфікаційний рівень магістра з менеджменту зовнішньо-економічної діяльності, менеджера-економіста.

У 2009 році вступив до аспірантури Київського національного торговельно-економічного університету на кафедру Товарознавства та експертизи непродовольчих товарів. Та працює над темою кандидатської дисертації "Ідентифікаційна експертиза особистих ювелірних прикрас соціокультурної значущості".

У квітні 2010 року у Інституті вищої кваліфікації отримав свідоцтво про підвищення кваліфікації (12СПК 627731) за професійною програмою "Оцінка культурних цінностей" та виконав випускну роботу на тему "Експертна та вартісна оцінка культурних цінностей".