Субота, 06 Червня 2020, 10:43
Меню сайту
Форма входу
Наше опитування
Яка приблизна загальна вага золота у Вашій власності
Всього відповідей: 81
Пошук
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рентгенофлуоресцентний аналіз сплавів та банківського золота

Аналіз складу речовини в Україні

Рентгенофлуоресцентний аналіз металів в Україні
Рентгенофлуоресцентний аналіз банківського золота в Україні
Рентгенофлуоресцентний аналіз антикваріату та старовинних виробів в Україні

Проводимо на замовлення рентгенофлуоресцентний аналіз для ювелірної промисловість, чорної та кольорової металургії, медичної діагностики, екологічного моніторингу, проведення митних експертиз, криміналістики, археології, хімічної промисловості, нафтопереробної промисловості, геології і мінералогії, харчової промисловості, наукових досліджень.

Ми можемо провести якісний та кількісних аналіз складу металевих сплавів, зливків банківського золота, порошків, рідин, відкладень на фільтрувальних елементах, біопроб, продуктів харчування на вміст хімічних елементів.


Переваги

Швидкість

від 10 до 1200 секунд

Безпечність

неруйнівний аналіз

Точність

не більше 0,1% та 1 ppm

Широкий діапазон

від Cl (17) до U (92)

Рентгенофлуоресцентна спектрометрія (XRF, РФА, РФСА) - метод аналізу, який використовується для визначення концентрацій елементів від берилію до урану в діапазоні від 0.0001% до 100% в речовинах різного походження. Широке застосування методу в індустрії і науці визначається здатністю виконувати точні вимірювання з високою швидкістю.

Лабораторія спеціалізується в області аналізу хімічного складу неорганічних та органічних речовин сучасними методами. Надаємо безкоштовні консультації з дослідження будь-яких об'єктів природного і техногенного походження.

Запрошуємо скористатися аналітичним сервісом, що забезпечує надійний високопродуктивний аналіз хімічного складу мінеральних речовин і матеріалів: гірських порід, руд і продуктів їх переробки, концентратів, хвостів, шлаків, виробів з неорганічних матеріалів, відходів виробництва, об'єктів навколишнього середовища та ін.

Пропонуються наступні види аналізу:

  • "Силікатний аналіз" - кількісний аналіз Na2O, MgO, Al2O3, SiO2, P2O5, K2O, CaO, TiO2, MnO, Fe2O3, ППП 950 град.
  • "Аналіз мікроелементів" - кількісний аналіз S, Cr, V, Co, Ni, Cu, Zn, Rb, Sr, Y, Zr, Nb, Pb, Ba, As, Th, U - в пакеті аналізу загального призначення. Додаткові елементи можуть бути також включені в пакет аналізу. Нижня межа кількісних визначень 0,001% (10 г/т або 10 ppm).
  • "Аналіз окремих елементів" - кількісний аналіз обмеженого числа елементів у великих партіях проб. Набір аналізованих елементів визначається замовником.

Для проведення аналізу використовується рентгено-флуоресцентний аналізатор виробництва "ООО Элватех". Прилад призначений для експресного якісного та кількісного аналізу складу металевих сплавів, порошків, рідин, відкладень на фільтрувальних елементах, біопроб, продуктів харчування на вміст хімічних елементів від Cl (атомний номер Z = 17) до U (Z = 92) у широкому діапазоні концентрацій.

Портативний рентгено-флуоресцентний аналізатор ElvaX представляє нове покоління аналітичного устаткування для високоточного аналізу елементного складу речовин. ElvaX - це настільний енергодисперсійний рентгено-флуоресцентний спектрометр, який не потребує рідкого азоту для експлуатації та зберігання. Використання спектрометру дозволяє проводити оперативний неруйнівний елементний аналіз сировини і продукції довільної форми без попередньої пробопідготовки на всіх етапах виробничого циклу або лабораторних досліджень.
Спектрометр занесений до Державного реєстру засобів вимірювальної техніки, допущених до застосування в Україні, під номером У1411-01. Сертифікат затвердження типу засобів вимірювальної техніки № UA-MI/1-971-2001.

Продуктивність аналізу становить від 30 до 300 проб на добу в залежності від кількості визначених елементів. Вимоги до гатунку: маса сухої речовини проби - не менше 5 грам. У нумерації проб використовуються тільки цифри. Можливе виконання робіт з підготовки проб: дроблення, квартування, стирання. Для зразків рідкісного і унікального складу виконується класифікаційний оглядовий аналіз на всі елементи від O до U. Аналізи стандартних зразків та демонстраційні аналізи виконуються безкоштовно. Приймаються зразки поштою. Аналітичне обладнання калібрується за державними і міжнародними стандартних зразків. Аналіз виконується в лабораторіях Києва дипломованими фахівцями.

Результати, отримані методом рентгенофлуоресцентної спектрометрії (XRF, РФА) відповідають вимогам III категорії точності аналізу за ОСТ 41-08-205-99. Дана категорія застосовується при масовому аналізі геологічних проб при розвідувальних роботах, підрахунку запасів і для контрольних аналізів.

У світовій практиці рентгенофлуоресцентні аналіз став одним з основних методів дослідження геологічних проб, продуктів гірничорудного виробництва та мінеральних матеріалів, сучасне обладнання дозволяє отримувати високоточні результати.

Ви представляєте:
Назва фірми або ПІП:
Ваше запитання:
E-mail *:
Телефон *: