П'ятниця, 19 Квітня 2024, 17:17
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Статті [4]
Загальнолюдські цінності у філософії [2]
Розкриття механізму впливу якості ювелірних виробів на здоров'я людини [3]
Дослідження хімічного складу сплавів золота [22]
Курсова робота з матеріалознавства та технології виробництва непродовольчих товарів на тему: "Дослідження хімічного складу сплавів золота (за матеріалами Державної пробірної служби Міністерства фінансів України)"
Порівняльні споживчі експертизи [1]
Статті по темі порівняльних споживчих експертиз
Наше опитування
Яка приблизна загальна вага золота у Вашій власності
Всього відповідей: 82
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Публікації

Головна » Статті » Статті

У категорії матеріалів: 4
Показано матеріалів: 1-4

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Первым делом при обращении к доктору вас отправят на анализы. Если вы обращались в частную клинику, то вас в 95% случаев отправят в частную медицинскую лабораторию (есть ряд анализов которые частные лаборатории не делают или делают очень долго от 15 до 30 дней). На рынке сейчас их предостаточно: Діла, Синэво, Деметра и т.д. Воспользовавшись гуглом или яндексом их можно найти очень много...
Статті | Переглядів: 1662 | Автор: Портянко Александр Петрович | Додав: BigBoss | Дата: 26 Листопада 2011 | Коментарі (0)

Анотація

В статті наведено визначення і порядок ідентифікації комплектуючих деталей та матеріалів; окреслено місце комплектуючих деталей та матеріалів для виготовлення ювелірних виробів в УКТЗЕД; визначено та обґрунтовано критерії та показники ідентифікації; зазначено засоби та методи ідентифікації; наведено приклади проведення ідентифікації у складних випадках класифікації за УКТЗЕД комплектуючих деталей і матеріалів для виготовлення ювелірних виробів.

Нажаль, зараз тлумачення ідентифікації у нормативно-законодавчій базі за сучасними теоретичними поглядами та потребами не зовсім повне. Адже відомі випадки, коли споживну цінність товару визначають показників безпеки, довговічності, соціального призначення та інші, що не передбачені нормативною і супровідною документацією на даний товар. Непоодинокими є випадки відсутності взагалі нормативної та технічної документації, зразків для порівняння, тощо. Ознаки, за якими виріб відносять до однорідної групи товарів, безперечно залежать саме від виду об'єкта дослідження, його соціального та функціонального призначення, споживної цінності, розгалуженості класифікації тощо.

Отже, ідентифікація товару і далі визначення коду за товарною номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності є дуже важливим для встановлення ставки мита та порядку митного оформлення. Саме це і обумовлює актуальність даної роботи.

Мета роботи – розробка критеріїв та показників митної ідентифікації комплектуючих деталей і матеріалів для виготовлення ювелірних виробів.

Об’єкт дослідження – комплектуючі деталі і матеріали для виготовлення ювелірних виробів.

Предметом дослідження є оцінювання комплектуючих деталей і матеріалів для виготовлення ювелірних виробів за критеріями та показниками з метою їх ототожнення та встановлення коду за УКТЗЕД.

Аннотация

В работе приведено определение и порядок идентификации комплектующих деталей и материалов; очерчено место комплектующих деталей и материалов для изготовления ювелирных изделий в УКТВЕД; определенно и обоснованно критерии и показатели идентификации; представлено средства и методы идентификации; приведены примеры проведения идентификации в сложных случаях классификации за УКТВЕД комплектующих деталей и материалов для изготовления ювелирных изделий.

Annotation

It is article in the article: determination and order of authentication of stuff details and materials; outlined a place of stuff details and materials for making of jeweler wares in Ukrainian classification of commodities for foreign economic activity; certain and the grounded criteria and indexes of authentication; noted facilities and methods of authentication; resulted examples of leadthrough of procedure authentication in difficult classification of stuff details and materials for making of jeweler wares.

Статті | Переглядів: 5434 | Автор: Портянко Александр Петрович | Додав: BigBoss | Дата: 13 Грудня 2010 | Коментарі (0)

Поки існують товари, доти буде актуальною проблема контролю їх якості. На сучасному етапі розвитку ринкової економіки України особливого значення набуває необхідність створення цивілізованого товарного ринку, який поки що можна характеризувати як неблагополучний з точки зору відсутності високоякісних, максимально адаптованих до потреб споживачів товарів.

На сьогоднішній день проблема якості ювелірних виробів стала особливо актуальною. Оскільки ювелірні вироби є високоліквідними товарами, для них визначені особливі процедури контролю і державного регулювання торгівлі. Висока вартість виробів з дорогоцінних металів визначається фізико-механічними властивостями безпосередньо сплаву, художньою, естетичною та колекційною цінністю виробу.

Актуальність даної теми полягає в забезпеченні відповідного рівня якості ювелірних виробів за допомогою впровадження сучасних гармонізованих вимог та методів оцінки у сферу товарознавчої експертизи.

Метою даної роботи є висвітлення на основі аналізу вимог нормативної документації узагальнених теоретичних знань та практичного застосування товарознавчої експертизи для формування цивілізованого ринку ювелірних виробів.

Об’єктом дослідження цієї роботи є ювелірні вироби.

Статті | Переглядів: 3531 | Автор: Портянко Александр | Додав: BigBoss | Дата: 09 Грудня 2010 | Коментарі (0)

В умовах глобалізації світової торгівлі з року в рік збільшуються обсяги імпорту та експорту ювелірної продукції через митний кордон України. Чинне законодавство України регулює діяльність підприємств у сфері торгівлі та митного оформлення ювелірних виробів.

Закон України "Про Митний тариф України" містить Митний тариф України – звід ставок ввізного мита. Мито, що стягується митницею, являє собою податок на товари та інші предмети, які переміщуються через митний кордон України. Ввізне мито безпосередньо впливає на  ціну товару або продукції, що імпортується, і, відповідно, на рівень внутрішніх цін у країні. Це безпосередньо відображається на результатах господарської діяльності суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності.

На кон'юнктуру ринку ювелірних виробів впливають також інші платежі, що справляються при митному оформленні товару. Такі як податок на додану вартість (ПДВ) та єдиний збір у пунктах пропуску.

Отже, вивчення закономірностей впливу мита та податків на кон'юнктуру ринку ювелірних виробів в Україні є дуже важливим для прогнозування зміни стану ринку у майбутніх періодах. Саме це і обумовлює актуальність  даної роботи.

Мета роботи – вивчення закономірностей зміни кон'юнктури ринку ювелірних виробів під впливом мита та податків.

Об'єкт дослідження – ринок ювелірних виробів в Україні. Предметом дослідження є­ кон'юнктурна ринку ювелірних виробів, що формується під впливом мита та податкових зборів.

Статті | Переглядів: 6435 | Автор: Портянко Олександр Петрович | Додав: BigBoss | Дата: 07 Грудня 2010 | Коментарі (0)