Середа, 14 Листопада 2018, 07:47
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Статті [4]
Загальнолюдські цінності у філософії [2]
Розкриття механізму впливу якості ювелірних виробів на здоров'я людини [3]
Дослідження хімічного складу сплавів золота [22]
Курсова робота з матеріалознавства та технології виробництва непродовольчих товарів на тему: "Дослідження хімічного складу сплавів золота (за матеріалами Державної пробірної служби Міністерства фінансів України)"
Порівняльні споживчі експертизи [1]
Статті по темі порівняльних споживчих експертиз
Наше опитування
У чому ви зберігаєте свої заощадження?
Всього відповідей: 50
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Публікації

Головна » Статті » Дослідження хімічного складу сплавів золота

Вступ
Категорія: Дослідження хімічного складу сплавів золота | Додав: BigBoss (13 Грудня 2010) | Автор: Портянко Александр Петрович E-mail WWW
Переглядів: 693 | Теги: золото, Вступ, благородні метали | Рейтинг: 0.0/0

ВСТУП

З давніх часів благородні метали викликали захоплення людей, вони надавали їм магічних властивостей. Золото та срібло ще в давнину були відомі як матеріали, що піддаються художній обробці завдяки їх пластичності і, за необхідності, можуть бути прикрашені коштовними каменями, емаллю, черню. Висока вартість виробів з дорогоцінних металів визначається фізико-механічними властивостями безпосередньо сплаву, художньою, естетичною та колекційною цінністю виробу та має привабливі інвестиційні аспекти. Унікальні фізико-хімічні і технологічні властивості роблять їх незамінними в багатьох виробничих процесах. Ці ж особливості дорогоцінних металів широко використовуються при виготовленні ювелірних і побутових виробів.

Зважаючи на все це, дослідження хімічного складу сплавів золота має дуже важливе значення для багатьох галузей народного господарства. Тому темою курсової роботи є вивчення методів дослідження хімічного складу сплавів золота.

Для ідентифікації дорогоцінних металів використовується як руйнівні, так і неруйнівні методи. На сьогоднішній день, існує велика кількість методів, що дозволяють виявити, який сплав використано для виробництва ювелірного виробу. Метою курсової роботи є вивчення та порівняння методів дослідження хімічного складу сплавів золота.

Кожен метод має свої специфічні особливості і в тому чи іншому випадку, в залежності від мети дослідження, може бути використаний для ідентифікації ювелірного сплаву.

Основне завдання курсової роботи – опанувати теоретичні та практичні навики застосування різноманітних методів дослідження хімічного складу сплавів золота.Джерело: Курсова робота з матеріалознавства та технології виробництва непродовольчих товарів 2 курс
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]