П'ятниця, 14 Грудня 2018, 13:32
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Статті [4]
Загальнолюдські цінності у філософії [2]
Розкриття механізму впливу якості ювелірних виробів на здоров'я людини [3]
Дослідження хімічного складу сплавів золота [22]
Курсова робота з матеріалознавства та технології виробництва непродовольчих товарів на тему: "Дослідження хімічного складу сплавів золота (за матеріалами Державної пробірної служби Міністерства фінансів України)"
Порівняльні споживчі експертизи [1]
Статті по темі порівняльних споживчих експертиз
Наше опитування
У чому ви зберігаєте свої заощадження?
Всього відповідей: 51
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Публікації

Головна » Статті » Дослідження хімічного складу сплавів золота

Додатки
Категорія: Дослідження хімічного складу сплавів золота | Додав: BigBoss (14 Грудня 2010) | Автор: Портянко Олександр Петрович E-mail WWW
Переглядів: 2089 | Рейтинг: 0.0/0

ДОДАТОК А

Форми (ескізи) та опис державних пробірних клейм і клейм суб’єктів підприємницької діяльності

Державні пробірні клейма

Ескіз знаку посвідчення літери «А»

Ескіз основного клейма літери «Б» для золотих виробів

Ескіз основного клейма літери «Б» для срібних виробів

Ескіз основного клейма літери «Б» для платинових виробів

Ескіз основного клейма літери «Б» для паладієвих виробів

Ескіз клейма літери «В» (пломба) для золотих, срібних, платинових, паладієвих виробів. Вид та проба сплаву дорогоцінного металу зазначаються на етикетці.

Ескіз основного клейма літери «Г» для сусального золота та сусального срібла

Ескіз додаткового клейма літери «Д» для золотих виробів

Ескіз додаткового клейма літери «Д» для срібних виробів

Ескіз додаткового клейма літери «Д» для платинових та паладієвих виробів

Ескіз клейма літери «Є» (не відповідає пробі)


Державні пробірні клейма та їх форма суб'єкта підприємницької діяльності - Львівського державного ювелірного заводу (м. Львів)

Основні пробірні клейма

Клеймо літ. А - знак посвідчення, круглий, з емблемою – стилізованого зображення каштанового листка, шифром Львівського державного ювелірного заводу у вигляді букви Д розміщеної по центру внизу під емблемою - каштановим листком клеймування золотих і срібних виробів в сполученні з клеймом літ. Д.

Клеймо літ. Б - у вигляді лопатки. Вони призначаються для клеймування золотих виробів і містять елементи знаку посвідчення з емблемою - стилізованого зображення каштанового листка, шифру Львівського державного ювелірного завод а у вигляді букви Л, розміщеної з лівого боку зверху біля емблеми - каштанового листка та однієї із встановлених проб для золота: 375,585,750;

- у вигляді прямокутника з випуклими протилежними горизонтальними сторонами. Вони призначаються для клеймування срібних виробів і містять елементи знаку посвідчення з емблемою - стилізованого зображення каштанового листка, шифру Львівського державного ювелірного заводу у вигляді букви Л, розміщеної з лівого боку по центру біля емблеми - каштанового листка та однієї із встановлених проб для срібла 925.

Додаткові пробірні клейма


Клеймо літ. Д - прямокутної форми. Вони призначаються для клеймування рознімних і легко відокремлюваних другорядних та додаткових деталей золотих і срібних виробів однією із встановлених проб для золота і срібла. 375,585,750 і 925[].


Державні пробірні клейма та їх форма суб'єкта підприємницької діяльності - Вінницького державного підприємства "Кристал" (м. Вінниця)

Основні пробірні клейма


- знак посвідчення, круглий, з емблемою – стилізованого зображення каштанового листка, шифром Вінницького державного підприємства «Кристал» у вигляді букви В, розміщеної по центру внизу під емблемою – каштановим листком клеймування золотих і срібних виробів в сполученні з клеймом літ. Д.

Клеймо літ. Б - у вигляді лопатки. Вони призначаються для клеймування золотих виробів і містять елементи знаку посвідчення з емблемою - стилізованого зображення каштанового листка, шифру Вінницького державного підприємства «Кристал» у вигляді букви В, розміщеної з лівого боку зверху біля емблеми - каштанового листка та однієї із встановлених проб для золота : 375, 585,750;

- у вигляді прямокутника з випуклими протилежними горизонтальними сторонами. Вони призначаються для клеймування срібних виробів і містять елементи знаку посвідчення з емблемою - стилізованого зображення каштанового листка, шифру Вінницького державного підприємства «Кристал» у вигляді букви В, розміщеної з лівого боку по центру біля емблеми - каштанового листка та однієї із встановлених проб для срібла 925.

Додаткові пробірні клейма


Клеймо літ. Д - прямокутної форм. Вони призначаються для клеймування рознімних і легко відокремлюваних другорядних та додаткових деталей золотих і срібних виробів однією із встановлених проб для золота і срібла. 375,585,750 і 925[11].


Державні пробірні клейма та їх форма суб'єкта підприємницької діяльності відкритого акціонерного товариства "Українські ювеліри" (м. Київ)

Основні пробірні клейма


- знак посвідчення, круглий, з емблемою – стилізованого зображення каштанового листка, шифром ВАТ "Українські ювелірни" у вигляді букви К, розміщеної по центру внизу під емблемою - каштановим листком клеймування золотих і срібних виробів в сполученні з клеймом літ. Д.

Клеймо літ. Б - у вигляді лопатки. Призначається для клеймування золотих виробів і містять елементи знаку посвідчення з емблемою - стилізованого зображення каштанового листка, шифру ВАТ "Українські ювеліри" у вигляді букви К, розміщеної з лівого боку зверху біля емблеми - каштанового листка та однієї із встановлених проб для золота : 375, 585,750;

- у вигляді прямокутника з випуклими протилежними горизонтальними сторонами. Призначається для клеймування срібних виробів і містять елементи знаку посвідчення з емблемою - стилізованого зображення каштанового листка, шифру ВАТ "Українські ювеліри" у вигляді букви К, розміщеної з лівого боку по центру біля емблеми – каштанового листка та однієї із встановлених проб для срібла 925.

- у вигляді прямокутника зі зрізаними кутами. Призначається для клеймування виробів із платини і містять елементи знаку посвідчення з емблемою - стилізованого зображення каштанового листка, шифру ВАТ "Українські ювеліри" у вигляді букви К, розміщеної з лівого боку по середині біля емблеми - каштанового листка та встановленої проби для платини 950.

Додаткові пробірні клейма


Клеймо літ. Д - прямокутної форми. Призначаються для клеймування рознімних і легко відокремлюваних другорядних та додаткових частин виробів з золота, срібла та платини однією з встановлених проб для них: 375, 585, 750, 925 та 950[11].

Державні пробірні клейма та їх форма суб'єкта підприємницької діяльності закритого акціонерного товариства "Харківський ювелірний завод"

(м. Харків)

Основні пробірні клейма


- знак посвідчення, круглий, з емблемою – стилізованого зображення каштанового листка, шифром ЗАТ "Харківський ювелірний завод" у вигляді букви X, розміщеної по центру внизу під емблемою - каштановим листком клеймування золотих і срібних виробів в сполученні з клеймом літ. Д.

Клеймо літ. Б - у вигляді лопатки. Вони призначаються для клеймування золотих виробів і містять елементи знаку посвідчення з емблемою - стилізованого зображення каштанового листка, шифру ЗАТ "Харківський ювелірний завод" у вигляді букви X, розміщеної з лівого боку зверху біля емблеми - каштанового листка та однієї із встановлених проб для золота: 375, 585,750;

- у вигляді прямокутника з випуклими протилежними горизонтальними сторонами. Вони призначаються для клеймування срібних виробів і містять елементи знаку посвідчення з емблемою - стилізованого зображення каштанового листка, шифру ЗАТ "Харківський ювелірний завод" у вигляді букви X, розміщеної з лівого боку по центру біля емблеми - каштанового листка та однієї із встановлених проб для срібла 925.

Додаткові пробірні клейма


- прямокутної форми. Вони призначаються для клеймування рознімних і легко відокремлюваних другорядних та додаткових деталей золотих і срібних виробів однією із встановлених проб для золота і срібла: 375,585,750 і 925[11]Джерело: Курсова робота з матеріалознавства та технології виробництва непродовольчих товарів 2 курс
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]